skmanager.pun.pl

skmanager.pun.pl to gra forumowa przeznaczona dla tych którzy lubią piłkę nożną a szczególnie dla tych którzy chceliby prowadzić swoją drużyne. Zachęcamy do rejestracji i przeczytania Zasad gry :)!.

Ogłoszenie

Jest to gra o tematyce piłkarskiej. Jeśli przypadła Ci do gustu zachęcam do rejestracji. Zasady gry są opisane w dziale ZASADY(FAQ). Koniecznie je przeczytaj. Po rejestracji należy napisać wiadomość do admina : Daniel_ wiadomość w której podacie nazwę waszej drużyny. Jest to konieczne bez tego nie będziecie mogli grać w tą grę.! .

#1 2012-04-18 12:15:20

Daniel_

Administrator

Zarejestrowany: 2012-04-17
Posty: 30
Punktów :   

Nazwy Drużyn

Jeśli już zarejestrowałeś się na tej stronie w tym wątku należy podać waszą nazwę drużyny.
Nazwa ta ma być wymyślona przez was.Oczywiście mogą to być prawdziwe kluby ale raczę zachęcam do wymyślania własnych nazw . Możecie również pisać nazwy drużyn do mnie na PW.
O przydziale do Lig decyduje kolejność zgłoszeń.Przypominam że w każdej Lidze może być 8 drużyn

Zachęcam do zapisywania

Offline

 

#2 2012-05-02 14:31:34

Achim1948

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-02
Posty: 2
Punktów :   

Re: Nazwy Drużyn

Torcida Piekary

Czekam na dalsze instrukcję i przeciwników.

Offline

 

#3 2012-05-02 21:56:26

Daniel_

Administrator

Zarejestrowany: 2012-04-17
Posty: 30
Punktów :   

Re: Nazwy Drużyn

twoja drużyna została przydzielona

Możesz już ustalić skład oraz taktykę.
Jeśli nie wiesz jak to zrobić patrz na moją drużynę
Mam nadzieję że mniej więcej przeczytałeś regulamin i wiesz na jakiej pozycji ustawić gracza ;p

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.chorzaots.pun.pl www.darkots.pun.pl www.narutoms.pun.pl www.rosjoznawcy.pun.pl www.properfection.pun.pl